Zpráva činnosti starších žáků sezóna 2012

08.12.2014 18:22

Po zimní přestávce jsme začali ne jinak, než tréninkem.Scházeli jsem se již tradičně jen v pánském složení tady na Ostrově.Všechno nešlo hned, ale zájem o požární útok stále přetrvával jako každý rok.První letošní soutěž pořádal Svatý Jiří.Již 20.ročník dvoudenního klání přilákal spoustu družstev.Našim snažením bylo 4.místo.Úspěch jsme zaznamenali v požárním útoku kde na nás nikdo nestačil.

Druhé dvoudenní závody hry Plamen hostil Mladkov.Po podzimní první části nám patřilo 5.místo.Začali jsme velmi dobře vyzdvihnul bych štafetu CTIF  4.místo.Náš nejméně oblíbený útok CTIF 3.místo v krásném čase.A super výkon na požárním útoku  náš pokus dokázal všem přihlížejícím, že všechno není jen o silných strojích, ale i o šikovností a rychlosti 1.místo pro naše barvy.Po sečtení všech umístění v jednotlivých disciplínách bylo jasno 3 flek na okrese z 33 zúčastněných týmů.

Velká cena Ústeckorlicka v požárním útoku začala v Lukavici čas 14.58 a malé problémy s mašinou 2.místo.

Přívrat na poprvé NP(neplatný pokus) na podruhé 13.33 nový rekord ligy a první místo.Štěstí, že řídil Jarda já slavil.

Kunčice: 14.69 první místo potvrzujeme vedení v celkové tabulce.

Bystřec: 14.52 první místo pozor Dolní Dobrouč 14.55 velmi vyrovnané.Sice vyhráli, ale mohlo to bejt lepší žejo kluci.

Dolní Třešňovec: 14.04 opět první.

Dolní Dobrouč: až 15.84 třetí místo malé chybičky.

Letohrad:13.12 znovu posunutí rekordu o kousek dál prostě bomba.

Orlice: druhé místo čas 14.60 na jednom z terčů svítilo 12.93.V celkovém zúčtování 76 bodu pět prvních míst dvě druhá a jedno třetí.Dvakrát překonaný rekord ligy a myslím, že zasloužené první místo v Ústeckoorlické lize.

Podzimní Plamen se konal pod Kunčickou sjezdovkou.Hodnocení jednoduché 4.místo z 51 hlídek  mohlo být hůře i lépe.Pokračování bude na jaře

První komu budu letos děkovat jsou určitě kluci po delší pauze dokázali vrátit krásné výherní poháry zpět na Orlici.Já jim nadával i když vyhráli a oni nás kolikrát taky nešetřili,ale  z tolika závodu být za celý rok nejhůř čtvrtí značí, že jsme byli přeci dobrá parta,která ukázala,že tým SDH Letohrad-Orlice něco na okrese znamená.

Dál děkuji všem co jezdí s námi buď fandit a nebo nám jakkoliv pomáhají.

A kdo chce vidět úrodu všech poháru přijde do hasičárny na některou ze schůzí.

Děkuji za pozornost Jaroslav Motl

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode