Mládež 2011

03.01.2012 20:44

Dobrý večer,
Tréninkem jak jinak mohla začít naše sezona 2011.Z 9 členným družstvem čistě pánského osazenstva jsme začali už v jarních měsících. První soutěží pro nás byl okrsek zde na Ostrově prasklá hadice znamenala konec pro náš první závodní útok. Jako další následoval dvou denní závod ve Svatém Jiří kam se každoročně těšíme celkové osmé místo ze zhruba 20 týmů starších žáků. A pak už se naplno rozjela Orlickoústecká liga mladých hasičů v požárním útoku první závodem Lukavici, kde se nám podařilo zvítězit s časem 15,88. Následovalo Okresní kolo v Mladkově, které jako snad poslední čtyři roky opět propršelo a my jeli spát domů. Nedařilo se nám tak jak by jsme si přáli a výsledkem bylo páté místo v okrese. Další závod za řekou na Kunčicích 15,03 a druhé místo. Přívrat a oba nepovedené pokusy až šesté místo časem 19,29. Bystřec 15,43 znova bedna hned za Dobroučí. Dolní Třešňovec úmorné horko, ale krásných 14,85 a znovu druzí. Poslední neděle v srpnu patří vždy závodům v Dobrouči. Při prvním pokusu zrada od mašiny a velká škoda jinak krásně rozběhnutý pokus. Kluci zabojovali i ve druhém čas 15,35 nás řadil na druhou příčku a v bitvě čtyř nejlepších týmů vítězství pro naše barvy. Závod v Letohradě a třetí místo. A vše se mělo rozhodnout u nás na Ostrově na posledním závodě zařazeného do VCUO. Náš nejlepší čas letošní sezony 14,2 nestačil. Jen o chloupek nám uteklo druhé místo celkově. Ale i přesto velký obdiv pro náš tým ono bojovat s Lukavicí a Dobroučí není vůbec nic lehkého. Poslední závod okresní kolo v Bystrci, který otevřel pomalu vrátka sezoně 2012 se celkem povedl šesté místo pro náš tým. Děkuju klukům za letošní rok a přeju jim, aby ten další byl ještě lepší než letošní.

Děkuji za pozornost Miroslav Matyáš