Trnov 2012

03.06.2012 19:16

Ženy:

Další závodní neděle se uskutečnila v Trnově. Na skvěle upravené dráze padaly velmi dobré časy jak u mužů, tak i u žen, i když počasí bylo pochmurné. V kategorii žen zvítězilo družstvo holek z Vitiněvsi s časem 16:32, druhé místo obsadilo družstvo žen z Roudnice s časem 17:79 a na třetím místě družstvo z Myštěvsi s časem 17:83. My jsme šli na řadu páté. Z těchto závodů jsme si ale odvezli pouze 4 bodíky. Pravý proud sestříkl v čase 17:10, ale po zaváhání levé proudařky, která si myslela, že je sestříknuto (ale nebylo), jsme si odvezli předposlední místo s časem 22:07. V průběžném pořadí VČHL se řadíme zatím po dvou závodech na celkové 3. místo s celkovými 17ti body. Příští sobotu začíná liga VCÚ a to v Horním Třešňovci. Poběží se na nástřikové terče. Budeme doufat, že tam se nám konečně začne dařit.

Autorka: Denďa naražečka

Muži:

Po malém nedorozumění jsme vyjeli s půl hodinovým zpožděním, ale na místo jsme dojeli včas. Dráha, jak je známo, je velmi rychlá a tvrdá a počasí docela přálo, hlavně nefoukalo. Jako první se na start postavili muži z Mladějova s vypůjčeným proudem z Kunčic B, průběžně vedoucí tým VČHL, a dosáhli velmi pěkného času 17:29s (LP 17:19s) a získali konečné 4. místo v závodu. Kluci z Kunčic B si vybojovali 3. místo s časem 17:19s (PP 17:10s) a to ještě čekali na vodu. Konečné druhé místo si vybojovali kluci z Velichovek, kteří předvedli kvalitní výkon s časem 17:12s (LP 16:86s). Vítězem mužské kategorie se stalo mužstvo z Libuně za výborný čas 17:06s (PP 16:81). Nás potkal jakýsi problém s mašinou a bohužel neznalost strojníka jsme si vypůjčili stroj od kluků z Bystřece, čímž jim také děkuji za půjčení stroje. Pokus byl rozběhnutý velmi dobře, ale výstřik byl až velmi dlouho než jsme zvyklí a čas se zastavili na čase 17:90s (PP 17:49) a celkové 10. místo v závodě. Děkuji také za výpomoc Jana Sudka z Libuně na rozdělovači. Další závod VČHL je noční závod v pátek 15.6. v Horní Radechové.

Autor:Velda (P proud)