Zpráva jednatele za rok 2013

08.12.2014 18:35

K dnešnímu dni má náš sbor celkem 121členů

Letos jsme udělali 12 členských schůzí , 5 zimních školení ,  3 společenské akce ( ples , Hasičskou párty , Beach párty ) 3x jsme na Ostrově pořádali závody. Na jaře jsme udělali sběr  železa a také výpomoc na Bocusu.  Celoročně jsme zabezpečovali chod areálu na Ostrově.

Tento rok byl také plodný na budování. V hasičárně  jsme přebudovali spolkovou místnost, na Ostrově přistavěli přístřešek, dobetonovali náběh závodní dráhy a zrekonstruovali jsme ze starých šaten stánek.  Na tyto naše aktivity padly stovky hodin, za to patří veliké poděkování všem co se na těch  akcích podíleli.

Sbor reprezentovalo v roce 2013  1 družstvo starších žáků, ti absolvovali 13 závodů. Dorostenci zvládli jen jeden závod . Družstvo mužů hájilo naše barvy na 25 závodech a dokonce na dvou závodech soutěžilo i družstvo mužů B . Ženy  bojovaly na 27 závodech.

Děkuji všem co se podíleli na nácviku a chodu těchto týmů.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode