Zpráva zásahové jednotky 2013

08.12.2014 18:36

Na začátku roku se naše zásahová jednotka rozrostla o dalšího člena, takže nyní je ve stavu patnáct členů. V průběhu roku jsme absolvovali několik školení a prověřovací cvičení.

5.12. v 0,12 hodin nám byl vyhlášen  ostrý poplach na požár kotelny rodinného domu, díky včasnému zásahu nedošlo k velkým škodám.

Pozitivní zprávou  na této události bylo , že jsme dokázali i v této hodině do 10 minut vyjet k zásahu, tímto bych chtěl všem poděkovat za přístup k zásahovce.

Letos se nám také podařilo  díky dotaci a také s přispěním našeho sboru  navýšit vozový park a to o Ford  Transit.

Na našich dalších vozidlech bylo uděláno spousta práce, abychom je udrželi v provozuschopném stavu. Za to patří poděkování všem co se podíleli o zdárný chod naší zásahové jednotky.